Hakkımızda

Kaliteyi ve her zaman daha iyisi olmayı hedef alarak müşteri memnuniyeti ile başarımızı gösterdiğimiz bu yola 1992 yılında çıktık. Çizgimizi bu güne kadar bozmadan, her zaman gelişip ilerleyerek lider firmalar arasında farkımız ile yer alıyoruz.

Ürettiğimiz ürünün kalitesi; en son teknoloji ve yeniliklerin kullanılması, kaliteli hammadde seçimimiz ve işini severek yapan tecrübeli uzmanlarımızın özenli çalışmasının sonucudur. Ticari faaliyetlerine yenilikçi ve çağdaş bir anlayış içerisinde devam eden şirketimiz Elka Kapitone, kapitonekumas.com olarak e-ticarette de fark yaratmaya başlamıştır. Her artı değerin ülke geleceğimiz için konan bir tuğla olduğunu düşünerek hareket etmektedir.

Standart ve var olan bu sistem içerisinde kendimize yer bulmayı değil yenilikçi, tecrübeli ve pratik çözümlerle sağlam adımlı rakipsiz bir hizmet vermeyi ilke edindik. Sektörümüze kazandıracağımız yeni çözümler, üretimler ve ürünler bizi sevindirerek gurur kaynağımız olacaktır. Doğru yolda emin adımlar atarak ilerleyen firmamız uzun yıllar boyu yenilikçi ve köklü hamlelerle en yeni teknolojileri sizlere sunarak hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Sizlere değerli bir hizmet ve kaliteli ürünler ortaya sunmak varoluş nedenimiz ve mutluluğumuzdur.